Codziennie od 10:00 do 18:00

Telewizor Samsung QE49Q70RA 49 cali Smart 4K UHD QLED

  • Producent: Samsung
  • Kod produktu: QE49Q70RA
  • Dostępność: Dostawa z magazynu 1-5 dni

3 789 zł
    v tym 23% VAT

    Dlaczego klienci wybieraja nas?
  • +6 miesiecy gwarancji za darmo!
  • kurier DPD za darmo!
  • Bonus 3% do kazdego produktu!

 
 
 
 
 
 
Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x
 
 
Procesor Quantum 4K 
 
 
Quantum HDR 1000
 
 
100% Natężenie Kolorów
 
 
Tryb Ambient
 
 
 
 

3 najważniejsze funkcjonalności

 
 

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x

Doświadcz wyraźnego kontrastu 
i większego bogactwa szczegółów.
 

Procesor Quantum 4K

Dostrzeż więcej dzięki potężnemu procesorowi, 
który optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym.
 

Quantum HDR 1000

Więcej detali i lepszy kontrast zapewniają mocniejsze wrażenia.
 
 
 

Obraz i dźwięk

 
 

Więcej detali w wyrazistym kontraście

Kontrola stref podświetlania robi niesamowitą różnicę. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x gwarantuje wyraziste szczegóły i większą głębię w ciemnych scenach*.
*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.
 
 

Wielozadaniowy i potężny

Wysoka rozdzielczość i czystość obrazu wymaga potężnego procesora. Quantum 4K wykorzystuje Inteligentne Skalowanie, aby przystosować jasność ekranu i dźwięk do otoczenia, w którym znajduje się telewizor. Zapewnij sobie wrażenia najwyższej jakości.
 
 

Zobacz świat na nowo dzięki rozszerzonemu HDR

Quantum HDR 1000 oddaje naturę lepiej, niż jesteś w stanie sobie ją wyobrazić. Podnosi zakres jasności do tego stopnia, że słońce wydaje się świecić jeszcze mocniej a chmury burzowe wyglądają na niezwykle ciężkie. Odkryj świat na nowo*.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.
 
 

Jakość 4K bliżej niż myślisz

Od teraz możesz cieszyć się jakością bliską 4K na co dzień. Samsung QLED redukuje zniekształcenia obrazu i pogłębia jego szczegółowość za sprawą uczenia maszynowego wspieranego Sztuczną Inteligencją. Nawet starsze filmy będą prezentować się znacznie lepiej, a krawędzie obiektów i tekstu zostaną wyostrzone, by były lepiej widoczne*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.
 
 

Idealna współpraca z otoczeniem

Inteligentny telewizor to taki, który współgra z otoczeniem. QLED za sprawą Trybu Inteligentnego dostosowuje dźwięk i jasność obrazu do warunków panujących w danym pomieszczeniu, a ponadto dopasowuje je do typu materiału, który akurat wyświetla. Głos spikera z wiadomości zostanie wyostrzony, a w filmie nie umknie Ci żaden z dialogów.
 
 

Idealne odwzorowanie rzeczywistości

Niespotykany realizm kolorów gwarantuje unikalna technologia Quantum Dot. Dzięki niej QLED zapewnia 100% natężenie barw, które wyglądają zupełnie jak w rzeczywistości zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.
 
 

Więcej wrażeń na większym ekranie

Większy ekran pozwala lepiej odwzorować rzeczywistość. Zanurz się w głębi obrazu i odczuj każdą eksplozję, jakby wydarzyła się tuż obok. Takich wrażeń nie znajdziesz nigdzie indziej.
 
 
 

Styl

 
 

Pożegnaj się z pustym ekranem

Nowoczesny telewizor może być eleganckim dopełnieniem dla każdego wnętrza. Za sprawą Trybu Ambient* ekran zmienia się w interaktywne płótno, które możesz dostosować nie tylko do wystroju, ale i do Twojego nastroju. Skorzystaj z bazy estetycznych teł i wykorzystaj QLED jako element dekoracji.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany
 
 

Dekoracje

Zamień telewizor w element do dekoracji wnętrza za sprawą interaktywnego tła.
 

Informacje 

Wyświetlaj najbardziej przydatne informacje na dopasowanym do Twojego wnętrza tle.
 

Mój Album

Podziel się z bliskimi swoimi ulubionymi fotografiami wykonanymi telefonem.
 

Grafiki

Skorzystaj z bazy najpiękniejszych zdjęć i dzieł sztuki.
 
 

Wyjdź poza ramy

Skup się na tym, co naprawdę ważne. Design telewizora nie powinien odciągać Twojej uwagi od obrazu, dlatego w Samsung QLED zastosowano minimalistyczne ramki, dzięki którym to ekran gra pierwsze skrzypce.
 
 
 

Usługi

 
 

Cały dom pod kontrolą

SmartThings pomoże Ci stworzyć inteligentny dom, w którym wszystkie urządzenia i czujniki podłączone do sieci są sterowane za pomocą jednej aplikacji. Zerknij do wnętrza lodówki i nastaw piekarnik nie opuszczając salonu – wszystkim możesz pokierować z ekranu telewizora.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu
 
 

Kontrola w jednym palcu

QLED staje się jeszcze bardziej inteligentny dzięki Smart Hub i Jednemu Pilotowi*. Wszystkie  gry, aplikacje i telewizję masz dosłownie pod ręką. Znajdowanie tego, co najbardziej Cię interesuje, jest dziecinnie proste.
 

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

 
 
 

FAQ

Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Przy rozdzielczości 4K liczba szczegółów jest czterokrotnie większa niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz. Dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora bez obaw, że ominą nas istotne detale. Dlatego wybierając rozmiar telewizora możemy zdecydować się na większe modele nawet jeżeli planujemy go wstawić do mniejszego pomieszczenia.
 
Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Wsród aplikacji dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV znajdziesz wiele serwisów wideo na żądanie, które oferują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in. Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.
 
Dane podstawowe
Obraz
Dźwięk
Funkcje sieciowe
Złącza
Etykieta energetyczna
Parametry fizyczne

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Telewizor Samsung QE49Q70RA 49 cali Smart 4K UHD QLED
Tagi: Telewizor Samsung QE49Q70RA 49 cali Smart 4K UHD QLED, Samsung, Telewizory