Codziennie od 10:00 do 18:00

Telewizor Samsung QE55Q90RA 55 cali Smart 4K UHD QLED

  • Producent: Samsung
  • Kod produktu: QE55Q90RA
  • Dostępność: Dostawa z magazynu 1-5 dni

7 933 zł
    v tym 23% VAT

    Dlaczego klienci wybieraja nas?
  • +6 miesiecy gwarancji za darmo!
  • kurier DPD za darmo!
  • Bonus 3% do kazdego produktu!

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x*

*W modelu 55”: Bezpośrednie 
Strefowe Podświetlenie 10x.
Procesor Quantum 4K
Ultra Szeroki Kąt Widzenia
Quantum HDR 2000
100% Natężenie Kolorów
Tryb Ambient
Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem

4 najważniejsze funkcjonalności

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16x*

Doskonała czystość obrazu dzięki precyzyjnemu zarządzaniu podświetleniem.

*W modelu 55”: Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 10x.

Procesor Quantum 4K

Inteligencja poprawiająca efektywność i optymalizująca obraz w czasie rzeczywistym.

Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Perfekcyjna jakość obrazu niezależnie od miejsca, z którego go oglądasz.

Quantum HDR 2000

Bogactwo detali i idealna ostrość obrazu dzięki niepowtarzalnej mocy HDR.

Obraz i dźwięk

Wierność szczegółom

Daj się olśnić powalającej czystości obrazu, którą zapewnia iście mistrzowska precyzja. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16X* sprawia, że dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i zanurzysz się w niewyobrażalnej głębi każdej sceny. Na ten widok oniemiejesz z wrażenia.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu. 

*W modelu 55”: Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 10x.

Prawdziwie potężny procesor

Tylko potężny procesor zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Quantum 4K wykorzystuje Inteligentne Skalowanie, które w czasie rzeczywistym poprawia czystość obrazu, a także dostosowuje jasność i dźwięk do rodzaju wyświetlanego materiału oraz warunków otoczenia. Korzystaj z zalet najwyższej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz.

Idealny widok z każdego miejsca

Najlepszy widok niezależnie od miejsca, w którym usiądziesz – tak właśnie działa technologia Ultra Szerokiego Kąta Widzenia. Dzięki niej światło jest rozproszone równomiernie na całej powierzchni ekranu, pozwalając na uzyskanie najwyższej jakości obrazu w każdym jego punkcie. Rozsiądź się wygodnie gdziekolwiek zapragniesz. Nie musisz już martwić się, że cokolwiek przeoczysz.

Niesamowity HDR ze wspaniałym QLED

Zwiększony zakres jasności, który zapewnia Quantum HDR 2000*, pozwala na niezwykle realistyczne odwzorowanie każdej sceny. Jeszcze nie miałeś okazji doświadczyć takiej głębi obrazu i tak pełnych życia kolorów.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

To, co kochasz, w lepszej jakości

Inteligentne Skalowanie Obrazu robi prawdziwą różnicę. QLED używa niezwykle zaawansowanego uczenia maszynowego oraz Sztucznej Inteligencji, które zmniejszają zakłócenia obrazu, wzbogacają go o detale i wyostrzają krawędzie obiektów i tekstu w czasie rzeczywistym. Możesz oglądać nawet starsze filmy czy programy i jednocześnie cieszyć się jakością bliską 4K*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Telewizor, który współgra z otoczeniem

Kiedy warunki w Twoim pokoju zmieniają się, Samsung QLED potrafi się do nich dostosować. Tryb Inteligentny dopasowuje nie tylko jasność ekranu, ale i głośność. Co więcej, dzięki niemu głos spikera z wiadomości zostanie wyostrzony, a hałas publiczności w trakcie koncertu – wygłuszony.

QLED ma początek w rzeczywistości

Kolory tak doskonałe, jak w rzeczywistości. Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszelkie barwy i odcienie w telewizorze QLED. Technologia Quantum Dot zapewnia ich 100% natężenie zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

Większy obraz, lepsze doznania

Jakość obrazu nie musi spadać wraz z rozmiarem telewizora. Samsung QLED oferuje doskonałe wrażenia niezależnie od przekątnej ekranu. Przygotuj się na mocniejsze i większe doznania.

Wkrocz do świata gry

Aby pokonać przeciwników, musisz mieć pełną kontrolę. Poznaj technologię Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najlepszą widoczność nawet w ciemnych scenach. Real Game Enhancer optymalizuje nie tylko jakość obrazu pod daną grę, ale także dźwięk. Teraz z łatwością zyskasz przewagę nad oponentami.

Styl

Pusty, czarny ekran to przeszłość

 Samsung QLED sprawdzi się nie tylko jako telewizor, ale może być też doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Za sprawą Trybu Ambient* nawet po wyłączeniu ekran może wyświetlać dowolne obrazy, które najlepiej odpowiadają Twojemu nastrojowi, potrzebom lub wystrojowi pokoju.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

Dekoracje

Ustaw interaktywne tło na ekranie, które idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza Twojego domu.

Informacje

Telewizor może wyświetlać datę i godzinę na estetycznym tle.

Mój album

Wyświetlaj ulubione zdjęcia ze swojego telefonu. Poczuj się jak na własnej wystawie.

Grafiki

Miłośników sztuki ucieszą piękne zdjęcia i obrazy od znanych artystów, dla ułatwienia pogrupowane tematycznie.

Potęga minimalizmu

Połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem to idealne rozwiązanie na bałagan, jaki tworzą splątane kable. Wystarczy tylko jeden przewód, który pełni też funkcję zasilającą, aby podłączyć Twój QLED do różnych urządzeń. Dzięki temu telewizor o wiele mniej zaburza harmonię i aranżację wnętrza Twojego domu. Wykorzystaj w pełni potęgę minimalizmu.

Perfekcyjnie dopasowany 

Za sprawą Uchwytu Przylegającego Samsung QLED idealnie dopasuje się do ściany. Koniec z marnowaniem przestrzeni. Pozwól, aby Twój telewizor wtopił się w tło*.

*Uchwyt Przylegający: odległość pomiędzy tylną obudową telewizora a ścianą może się różnić w zależności od modelu telewizora, ściany i sposobu instalacji. 

Dostrzeż obraz, nie telewizor

Bezramkowy Design pozwala w pełni skupić się na tym, co naprawdę ważne. Telewizor QLED został zaprojektowany z myślą, aby nic nie odciągało Twojej uwagi od obrazu. Minimalistyczne ramki pozwalają, aby to ekran był na pierwszym planie.

Usługi

Inteligentne zarządzanie domem

 Stwórz prawdziwie inteligentny dom, w którym wszystkie urządzenia są połączone w sieć. Aplikacja SmartThings pomoże Ci sprawdzić na ekranie telewizora, co masz w lodówce czy zdalnie zaprogramować automatyczny odkurzacz. Zarządzanie mieszkaniem jeszcze nigdy nie było takie proste*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu

Ciesz się prostotą użytkowania

Sterowanie systemem multimedialnym podłączonym do Twojego telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Smart Hub i Funkcji Jednego Pilota wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

FAQ

Jaka powinna być wielkość telewizora zależnie od wielkości pomieszczenia?
Przy rozdzielczości 4K liczba szczegółów jest czterokrotnie większa niż na ekranie Full HD - zamiast pikseli widać naturalny obraz. Dzięki temu można siedzieć dużo bliżej telewizora bez obaw, że ominą nas istotne detale. Dlatego wybierając rozmiar telewizora możemy zdecydować się na większe modele nawet jeżeli planujemy go wstawić do mniejszego pomieszczenia.

Czy są już dostępne filmy w rozdzielczości 4K?
Wsród aplikacji dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV znajdziesz wiele serwisów wideo na żądanie, które oferują filmy i seriale w najwyższej rozdzielczości 4K, są to m.in. Filmbox Live, player.pl, Netflix i HBO GO.
Dane podstawowe
Obraz
Dźwięk
Funkcje sieciowe
Złącza
Etykieta energetyczna
Parametry fizyczne

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Telewizor Samsung QE55Q90RA 55 cali Smart 4K UHD QLED